Corso Zundert komt eraan! Pas op!

Want voor je het weet kom je het Penny de Jager Sjoworkest tegen. In de weken voor het corso zullen zij een mini-tour doen langs 6 buurtschappen. Op vrijdag 21 augustus worden je trommelvliezen en sluitspieren geteisterd bij de Raamberg, Klein Zundert en dun Heikant.

Dan vrijdags voor het corso, dus 4 september doen we een rondje rondom de Akkermolen. Dan zijn dus buurtschap Markt, Laer Akkermolen en ’t Kapelleke de klos.

En als klap op de vuurpijl gaan we er weer één grote zooi van maken op maandag in de feesttent op het Oranjeplein. Ergens tussen 16:00 en 18:00 uur (maar dan kan nog uitlopen) is het tijd om de onvervalste komkommers uit de tas te halen en te genieten van al het moois dat het Penny de Jager Sjoworkest ten tonele kan brengen (hopelijk).

M.a.w. je ontkomt er niet aan deze corso!

Ouwe meuk lezen?

Ja, ja het is weer zover. Als de “u” en de “n” weer in de maand zitten, dan mag het Penny de Jager Sjoworkest weer op pad. Je komt ons in juni dan ook veel te veel tegen, als je

Jullie rust is bijna voorbij, zo ook die van de familie De Jager. Komende maanden gaan zij weer diverse plaatsen, podia en zichzelf in gevaar brengen met hun onnavolgbare show vol spanning, sensatie, verrassende wendingen, foute noten en foute liedjes.

In navolging op ons bericht dat er binnenkort weer wat te beleven valt met het Penny de Jager Sjoworkest, kunnen we vanuit onze boomhut melden dat we zondag 28 mei aanstaande vanaf een uur of 4 (in de middag wel