O jee o jee, wat nu weer? Is het dan toch?

Opeens kwam er toch weer licht aan het einde van de mollengang in het bos. Nadat we net waren bekomen van het nieuws dat ons optreden bij De Kerel niet kon doorgaan, werden we tijdens onze slaap opgewekt door een bericht vanuit onverwachte hoek. Een helpende hand werd uitgestoken, zodat de arme Jagers tijdens Bloemencorso toch een doel hadden. Namelijk de feesttent op het Oranjeplein in Zundert.

Ja jullie lezen het goed, het Penny de Jager Sjoworkest staat maandagmiddag vanaf 16:00 uur toch op een podium, alleen dit keer een paar honderd meter de andere kant op en op een iets grotere verzameling planken en poten. Het wordt dus dit jaar alsnog feest in de tent.

Zorg dat je dit niet mist, het Penny de Jager Sjoworkest in de grote feesttent op het Oranjeplein. Je maakt wat mee. Zo is er geen podium, zo is er een heel groot exemplaar. Wij doen onze sportschoenen aan, wat doe jij?

Ouwe meuk lezen?

Sommigen leren het nooit, in dit geval zeker van toepassing op Adriënne. Al vele jaren blijft ze ons vragen om de carnavalszaterdag bij hun in Het Kaffee te komen spelen, iedere keer weer tegen beter weten in. Maar ondanks alle

Zojuist kregen we van de organisatie van de Lawn & Garden Concerts door dat ook het concert op de nieuwe datum van 11 oktober 2020 geen doorgang zal vinden vanwege de verscherpte maatregelen rondom het coronavirus. Zoals Bonny St. Claire

De verscherpte maatregelen die deze week vanuit Den Haag doorgedrongen zijn tot ons bos (plus een telefoontje van Nancy), betekenen dat ons optreden van aanstaande zaterdag 3 oktober NIET doorgaat bij Het Wapen van Zundert. Begrijpelijk maar erg vervelend voor