Rust bijna voorbij

Penny in de ruststand

Jullie rust is bijna voorbij, zo ook die van de familie De Jager. Komende maanden gaan zij weer diverse plaatsen, podia en zichzelf in gevaar brengen met hun onnavolgbare show vol spanning, sensatie, verrassende wendingen, foute noten en foute liedjes.

We starten al op zondag 29-12-2024 bij Zundert on Ice. Er werd zelfs al een naamswijziging van deze middag voorgesteld, namelijk het Penny de Jager Snoworkest, maar dat gaan we niet dus niet doen. Ook het idee om alleen maar gevoelige, langzame nummers te spelen als het Penny de Jager Sloworkest heeft het ook niet gehaald. Dus zet je mooiste sneeuwmuts op en kom feesten op de laatste 29 december van dit jaar!

Dan gaan we onszelf voorbereiden op het carnavalsweekend en hoe kan dat beter, dan tijdens het jubileumfeest van C.V. De Zaantoaze in Wernhout op 25 januari 2025. Zij bestaan dan 4 x 11 jaar en wij 4 x 4 jaar, dus dat is logisch, een match in heaven.

Aangezien ook wij niet verder dan een paar weken vooruit kunnen onthouden, vallen we jullie nu niet verder lastig met nog meer nieuws. Dat komt later wel.

Ouwe meuk lezen?

Ja, je leest het goed. Het Penny de Jager Sjoworkest treedt komende Koningsdag, woensdag 27 april 2022, op, maar waar? Dat is de vraag dus, binnenkort meer hierover. Spannend he?

Sommigen leren het nooit, in dit geval zeker van toepassing op Adriënne. Al vele jaren blijft ze ons vragen om de carnavalszaterdag bij hun in Het Kaffee te komen spelen, iedere keer weer tegen beter weten in. Maar ondanks alle

Zojuist kregen we van de organisatie van de Lawn & Garden Concerts door dat ook het concert op de nieuwe datum van 11 oktober 2020 geen doorgang zal vinden vanwege de verscherpte maatregelen rondom het coronavirus. Zoals Bonny St. Claire